Pavel Gromnickij - Cesta k domu

Olej na kartonu, 59x50 cm, signováno vlevo dole P. Hromnický, rám, zaskleno.

1889, Dněpropetrovsk - 1977

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5229. Cesta k domu
Dražba ukončena:28.09.2016 18:17:31
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč