Pavel Gromnickij - Květinové zátiší

Olej na sololitu, 60x50 cm, signováno vpravo do P. Hromnickij, rám, zaskleno.

1889, Dněpropetrovsk - 1977

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

3372. Květinové zátiší
Dražba ukončena:26.11.2015 20:30:00
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč