Pavel Gromnickij - Pohled do zahrady

Olej na plátně, 99x120 cm, signováno vpravo dole azbukou Gromnickij 1937, rám.

1889, Dněpropetrovsk - 1977

Pozn.: Rám místy poškozen. Malba odborně vyčištěna. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

2053. Pohled do zahrady
Dražba ukončena:26.03.2015 20:48:55
Vyvolávací cena:8 000 Kč
vydraženo za:36 000 Kč