Pavel Bačovský

306209. Podzimní les

popis: Olej na plátně, 46x61 cm. Signováno vpravo dole Bačovský. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 24.09.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 17.09.2020 23:37:40 2799