Pavel Besta - Hudebnice

Olej na sololitu, 61x46 cm. Signováno vpravo dole P. Besta 77. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: Narodil se v Čeladné roku 1958.
Studoval AVU v Praze u prof. Ballardinoho a Smetany. Ve svých dílech zachycuje prolínání živé přírody s neživým světem lidských obydlí. Jeho práce byly vystaveny na řadě výstav jak doma tak v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 56 000 Kč.

Pavel Besta
79682. Hudebnice
Dražba ukončena:12.06.2022 20:36:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč