Olej na sololitu, 61x46 cm. Signováno vpravo dole P. Besta 77. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 67 cm
o autorovi: Narodil se v Čeladné roku 1958.
Studoval AVU v Praze u prof. Ballardinoho a Smetany. Ve svých dílech zachycuje prolínání živé přírody s neživým světem lidských obydlí. Jeho práce byly vystaveny na řadě výstav jak doma tak v zahraničí.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 56 000 Kč.