Pavel Bouda - Krajina II.

Olej na překližce, 13x11 cm. Signováno vpravo dole Bouda. Rámováno.

o autorovi: 1932 – 2012
Malíř autodidakt, též grafik a miniaturista. Věnoval se přírodní tématice, maloval snové obrazy ze zoomorfní i rostlinné říše. Jeho díla se vyznačují netradičním charakterem, nezvyklostí formy, výjimečnými technikami a ojedinělostí námětů. Od r. 1947 vystavoval samostatně, od r. 1982 na mezinárodních výstavách.

69048. Krajina II.
Dražba ukončena:14.11.2021 20:16:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč