Pavel Brázda - Kouzelník a jeho pomocnice

Tisk na plátně, 85x50 cm. Signováno vzadu. Nerámováno.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1926 – 2017
Malíř, výtvarník. Studoval na FF MU v Brně dějiny umění a filosofii, na Vyšší škole uměleckoprůmyslové v Brně, na VŠUP v Praze u E. Filly (vyloučen z důvodu nezájmu o studium) a na AVU v Praze u V. Sychry (vyloučen z politických důvodů). Jeho dílo se vyvíjelo v izolaci, bez možnosti konfrontace s vrstevníky. Pracoval v manuálních zaměstnáních, vystavoval na neoficiálních výstavách, později na kolektivních výstavách (Salon pražských výtvarníků.

153481. Kouzelník a jeho pomocnice
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:29:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 10.01.2026 0:28:07 10207