Pavel Filin

40797. Dvě sestry

popis: Olej na plátně, 73x96 cm. Signováno vpravo dole P. Filin. Nerámováno.

pozn.: Dílo malováno malířskou špachtlí.

o autorovi: Autor narozen 1964.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:46:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 11 000 Kč