Pavel Filin - Dvě sestry

Olej na plátně, 73x96 cm. Signováno vpravo dole P. Filin. Nerámováno.

Pozn.: Dílo malováno malířskou špachtlí.

o autorovi: 1964
Ruský malíř, od r. 2005 žijící v České republice.

40797. Dvě sestry
Dražba ukončena:26.02.2020 19:46:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč