Pavel Filin - Sedící akt

Olej na plátně, 65x45 cm. Monogramováno vpravo dole PF. Nerámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1964
Ruský malíř, od r. 2005 žijící v České republice.

107868. Sedící akt
Dražba ukončena:27.12.2023 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč