Pavel Filin - Souznění

Olej na plátně, 80x60 cm. Monogramováno vpravo dole PF. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1964
Ruský malíř, od r. 2005 žijící v České republice.

95365. Souznění
Dražba ukončena:24.05.2023 21:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč