Pavel Hložek - Dívka na židli

Olej na plátně, 134x96 cm. Signováno vpravo dole Pavel Hložek 30. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

300512. Dívka na židli
Dražba ukončena:03.09.2019 20:01:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč