Pavel Hložek

306707. Zátiší

popis: Olej na plátně, 39x56 cm. Signováno vpravo dole Pavel Hložek. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 0 dnů, 18 hodin

konec dražby: 24.11.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen