Pavel Hložek - Zvonice ve vsi

Olej na plátně, 65x70 cm. Signováno vlevo dole Pavel Hložek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

20543. Zvonice ve vsi
Dražba ukončena:31.05.2018 20:29:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč