Pavel Mutinský - Ryba

Olej na sololitu, 17x19 cm. Signováno vpravo dole Pavel Mutinský 1990.A026409. Rámováno.

o autorovi: 1957
Malíř, studoval u prof. Čelechovského na SUPŠ v Praze a u profesorů Zdeňka, Šteffla a Hese na PedF v Plzni. Spoluzakládal střední uměleckoprůmyslovou školu v Plzni, kde také učil. V malbě se soustřeďuje na město, námětově čerpá ze studijních cest do severní Afriky. Věnuje se též aktu a figurálním kompozicím, navrhuje plakáty a grafický design.

69061. Ryba
Dražba ukončena:14.11.2021 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 04.11.2021 16:39:59 567