Olej na plátně, 39x49 cm. Signováno vpravo dole Navrátil 61. Lištováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1933-1981
Narodil se v Brně. Studoval Vyšší školu uměleckého průmyslu v Brně u prof. Langera. Studijní cesty podnikl do Polska a Itálie. Byl členem skupiny Brno 57. Inspiraci čerpal z přírodních motivů a nejčastěji pracoval s barevně redukovanými strukturami. Patřil k nejvýznamějším brněnským malířům své doby.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.