Pavel Navrátil

54617. Akce

popis: Olej na plátně, 39x49 cm. Signováno vpravo dole Navrátil 61. Lištováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1933-1981
Narodil se v Brně. Studoval Vyšší škola uměleckého průmyslu v Brně u prof. Langera. Studijní cesty podnikl do Polska a Itálie. Byl členem skupiny Brno 57. Inspiraci čerpal z přírodních motivů a nejčastěji pracoval s barevně redukovanými strukturami. Patřil k nejvýznamějším brněnským malířům své doby.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

zbývá: 9 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:17:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 6 500 Kč