Pavel Navrátil - Akce

Olej na plátně, 39x49 cm. Signováno vpravo dole Navrátil 61. Lištováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1933-1981
Narodil se v Brně. Studoval Vyšší školu uměleckého průmyslu v Brně u prof. Langera. Studijní cesty podnikl do Polska a Itálie. Byl členem skupiny Brno 57. Inspiraci čerpal z přírodních motivů a nejčastěji pracoval s barevně redukovanými strukturami. Patřil k nejvýznamějším brněnským malířům své doby.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

54617. Akce
Dražba ukončena:27.01.2021 19:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč