Pavel Navrátil - Svícen

Olej na plátně, 51x25 cm. Signováno vpravo dole Navrátil 57. Rámováno.

o autorovi: 1933-1981
Narodil se v Brně. Studoval Vyšší školu uměleckého průmyslu v Brně u prof. Langera. Studijní cesty podnikl do Polska a Itálie. Byl členem skupiny Brno 57. Inspiraci čerpal z přírodních motivů a nejčastěji pracoval s barevně redukovanými strukturami. Patřil k nejvýznamějším brněnským malířům své doby.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

82676. Svícen
Dražba ukončena:01.09.2022 22:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč