Olej na sololitu, 30x22 cm. Signováno vlevo dole Pardy. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodil se v Opavě roku 1955. Tvoří ve stylu surrealismu. Věnuje se malbě a grafice.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.