Pavel Pardy - Žoviální akrostik

Olej na sololitu, 25x28 cm. Signováno vpravo dole Pardy. Rámováno.

Nejdelší strana: 39 cm

o autorovi: Narodil se v Opavě roku 1955. Malbu, kresbu, restaurátorství a jiné malířské techniky studoval soukromě. Tvoří ve stylu surrealismu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

154227. Žoviální akrostik
Zbývá:27 dnů, 14 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:45:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 30.01.2026 1:14:17 4632