Olej na sololitu, 25x28 cm. Signováno vpravo dole Pardy. Rámováno.
Nejdelší strana: 39 cm
o autorovi: Narodil se v Opavě roku 1955. Malbu, kresbu, restaurátorství a jiné malířské techniky studoval soukromě. Tvoří ve stylu surrealismu.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.