Pavel Raszka - Chalupa

Olej na plátně, 50x80 cm. Signováno vpravo dole Raszka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 88 cm

o autorovi: 1907 - 1979

78706. Chalupa
Dražba ukončena:05.06.2022 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč