Pavel Raszka - Kytice lučních květů

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vpravo dole Raszka. Rámováno.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1907 - 1979

90225. Kytice lučních květů
Dražba ukončena:19.02.2023 21:01:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč