Pavel Raszka - Lesní potok

Olej na plátně, 68x94 cm. Signováno vpravo dole Raszka. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1907 - 1979

28758. Lesní potok
Dražba ukončena:27.02.2019 18:40:17
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč