Pavel Raszka - Muž v klobouku s červenou šálou

Olej na kartonu, 30x24 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1907 - 1979

305983. Muž v klobouku s červenou šálou
Dražba ukončena:30.08.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč