Pavel Raszka - Na přehradě Knínice

Olej na kartonu, 15x15 cm. Signováno vpravo dole Raszka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1979

80973. Na přehradě Knínice
Dražba ukončena:10.07.2022 20:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč