Pavel Raszka - Párové obrazy - Chalupy

Oleje na plátně, 32x39 cm. Signovány Raszka. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1907 - 1979

84788. Párové obrazy - Chalupy
Dražba ukončena:02.10.2022 21:12:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč