Pavel Raszka - Pestrá kytice

Olej na plátně, 83x57 cm. Signováno vpravo dole Raszka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1979

53081. Pestrá kytice
Dražba ukončena:26.11.2020 22:24:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč