Pavel Raszka - V hlubokém lese

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Raszka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1979

61683. V hlubokém lese
Dražba ukončena:27.06.2021 21:37:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč