Pavel Raszka - V horách

Olej na plátně, 40x50 cm, signováno vlevo dole Raszka, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1907 - 1979

12565. V horách
Dražba ukončena:21.09.2017 19:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč