Pavel Roučka

52270. Achileus II.III.

popis: Litografie, 30x42 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Roučka. Volný list.

o autorovi: 1942
Narodil se v Praze.Absolvoval odbornou stáž na Académie de Beaux-Arts v Paříži. Vede kursy malby na letní umělecké akademii v Bavorsku. Absolvoval stáž ve Francii, fransouzská vláda ocenila jeho umělecký přínos řádem Rytíř řádu akademických palem. Pro jeho tvorbu jsou příznačné expresivně pojaté figurální kompozice, neobvykle působivá barevnost, netradiční pracovní postupy. Jeho práce jsou zastoupeny ve významných galeriích v ČR, včetně Národní galerie, i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

zbývá: 21 dnů, 7 hodin

konec dražby: 11.11.2020 20:16:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 17.10.2020 19:02:17 3845