Pavel Roučka - Achilleus IV-V

Litografie, 30x42 cm. 16/100. Signováno dole uprostřed Roučka. Volný list.

o autorovi: 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

37422. Achilleus IV-V
Dražba ukončena:14.11.2019 19:59:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč