Pavel Roučka

35752. Stojka

popis: Litografie, 33x23 cm. Signováno dole uprostřed Roučka. Volný list.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

dražba ukončena: 16.10.2019 19:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 06.10.2019 11:09:41 3229
500 Kč 22.09.2019 17:08:31 2633