Pavel Roučka - Žena

Litografie, 53x37 cm, signováno dole uprostřed Roučka 80, volný list.

o autorovi: 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

12944. Žena
Dražba ukončena:11.10.2017 20:15:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč