Pavel Skalník - Kanárek, tajtrdlík, kanárek, tajtrdlík atd.

Olej na dřevě, 21x51 cm. Signováno vpravo nahoře Skalník 01. Rámováno.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1941
Malíř, pedagog. Studoval na AVU v Praze u F. Jiroudka a na École Superieure des Arts Décoratifs v Paříži. Byl profesorem malby, kresby a grafiky na Université de Mocton v Novém Brunswicku a Ontario College od Art v Torontu. Žije a pracuje v Kanadě.

154232. Kanárek, tajtrdlík, kanárek, tajtrdlík atd.
Zbývá:27 dnů, 13 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:50:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč