Pavel Sukdolák - Větrník

Litografie, 42x42 cm, signováno dole uprostřed Pavel Sukdolák 61, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1925-2022

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

13516. Větrník
Dražba ukončena:25.10.2017 19:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč