Pavel Sukdolák - Zahrada II

Lept, 50x48 cm. Signováno dole uprostřed Pavel Sukdolák. Autorský tisk. Volný list.

Pozn.: Okraje mimo tiskovou plochu mírně poškozeny.

o autorovi: 1925-2022

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

35786. Zahrada II
Dražba ukončena:16.10.2019 19:51:34
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 600 Kč