Pavel Sukdolák

35786. Zahrada II

popis: Lept, 50x48 cm. Signováno dole uprostřed Pavel Sukdolák. Autorský tisk. Volný list.

Pozn.: Okraje mimo tiskovou plochu mírně poškozeny.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

dražba ukončena: 16.10.2019 19:51:34

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 3 600 Kč