Pavel Svoboda - Radosti jara

Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole Svoboda 98. Olištováno.

o autorovi: 1953
Studoval soukromě VUT v Brně (V. Zahradníková, F. Nedvěd, F. Podešvová). Člen Spolku pražských výtvarných umělců.

63227. Radosti jara
Dražba ukončena:01.08.2021 21:57:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč