Olej na plátně, 80x106 cm. Signováno vpravo dole Svoboda 98. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1953 Studoval soukromě VUT v Brně (V. Zahradníková, F. Nedvěd, F. Podešvová). Člen Spolku pražských výtvarných umělců.