Pavel Vavrys - Dívka s perlami

Olej na sololitu. 58x48 cm. Signováno vpravo dole Vavrys 97. Rámováno.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

42191. Dívka s perlami
Dražba ukončena:25.03.2020 19:41:19
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč