Pavel Vavrys - Hřbitov

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 40x55 cm. Signováno vpravo dole Vavrys. Olištováno.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

34125. Hřbitov
Dražba ukončena:27.06.2019 21:56:38
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 900 Kč