Pavel Vavrys - Na trhu

Olej na kartonu, 41x40 cm. Signováno vpravo dole Vavrys. Rámováno.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

111835. Na trhu
Dražba ukončena:11.02.2024 21:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč