Pavel Vavrys - Pierot v dívčím snu

Olej na sololitu, 50x60 cm, Signováno vpravo dole Vavrys 95. Rámováno.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

152554. Pierot v dívčím snu
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 20:33:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 01.01.2026 10:20:49 4656
3 000 Kč 28.12.2025 6:46:57 4632