Pavel Vavrys - Stařenka ze Slovácka

Olej na sololitu, 42x43 cm. Signováno vlevo dole Vavrys. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

89797. Stařenka ze Slovácka
Dražba ukončena:23.02.2023 22:02:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč