František Pavelka - Vesnice

Kresba, 87x68 cm, rám, pasparta, zaskleno, signováno vpravo dole.

Pozn.: Rám mírně poškozen a přetřen.

1894 Nechanice, 1948 Praha
Žák AVU, nejdříve u prof. Preislera a potom 3 roky ve speciálce prof. Švabinského. Malíř a grafik, maluje krajiny a akty, které často provádí akvarelovou kresbou ve velkém formátu.

880. Vesnice
Dražba ukončena:29.01.2014 20:14:48
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč