František Pavelka - Akty - párové kresby

Kresba, 40x60 cm. Signováno Pavelka 1938. Volné listy fixované na kartonu.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1894, Nechanice - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

19894. Akty - párové kresby
Dražba ukončena:26.04.2018 20:30:49
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:12 000 Kč