František Pečinka - Cesta v krajině

Olej na kartonu, 32x42 cm. Signováno vlevo dole Pečinka. Rám.

o autorovi: 1869 - 1917

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

36739. Cesta v krajině
Dražba ukončena:31.10.2019 20:39:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč