Peter Josef Strahn - Přístav

Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole J. Strahn. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1904 – 1997
Německý malíř.

96470. Přístav
Dražba ukončena:28.06.2023 22:12:13
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč