Peter Majerik - Karneval

Olej na kartonu, 40x56 cm. Signováno vpravo dole Majerik 1963. Rám, sklo.

o autorovi: Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 500 Kč

52823. Karneval
Dražba ukončena:25.11.2020 21:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč