Peter Majerik - Kytice

Olej na kartonu, 48x37 cm. Signováno vpravo dole Majerik. Rám, sklo.

o autorovi: Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 500 Kč

62620. Kytice
Dražba ukončena:29.07.2021 21:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč