Peter Majerik - Postavy

Olej na plátně, 37x56 cm. Signováno vpravo dole Majerik. Rám, sklo.

Pozn.: Restaurováno.

o autorovi: Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 500 Kč

56111. Postavy
Dražba ukončena:24.02.2021 20:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč