Akvarel, 38x28 cm, signováno vpravo dole P. Matějka, rám, zaskleno. Pozn.: Rám mírně poškozen. Současný majitel zakoupil dílo v roce 2007 na aukci Galerie Art Praha. Přiložen doklad o nabytí.
o autorovi: 1913 - 1972 Slovenský malíř.