Peter Matějka - Kytička v modré váze

Akvarel, 38x28 cm, signováno vlevo nahoře P. Matějka, rám, zaskleno.

Pozn.. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913 - 1972
Slovenský malíř.

15462. Kytička v modré váze
Dražba ukončena:24.01.2018 20:44:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč